acnelan®
pack

ANTI-BLEMISH PROFESSIONAL SOLUTIONS

Sivilceye meyilli ve yağ salgılayan ciltlerin yoğun tedavisi için profesyonel medikal uygulama.
Paket

mesoestetic, orta derecede sivilceli ve yağ salgılayan ciltlerin etkin, hızlı ve rahat kontrolü için acnelan'ı sunuyor. Muayenehanede yoğun profesyonel bakım ile birlikte evde bakım tedavisini ve eksiksiz ürün serisini bir araya getiren, patolojinin tetikleyicilerini farklı açılardan yaklaşan bir yaklaşım.

Acnelan, sivilceli ciltlerde yatkınlık oluşturan farklı faktörler üzerinde eş zamanlı ve çapraz etki gösterir. Formülünün anahtarı, m.acne complexetrafında döner. Bu ürün tamamlayıcı özellikleri için özel olarak seçilmiş benzersiz bir aktif bileşen kompleksidir. Formülü salisilik asit, mandelik asit ve sodyum lepargilat içerir. Bunlar özel bexaretinyl kompleksi ile birleştiğinde sivilceye meyilli ve yağ salgılayan cildin derinlemesine temizlenmesini ve kapsamlı yenilenmesini sağlayan benzersiz bir sinerjistik etki yaratır.

FAYDALARI 

m.acne comlex aktif bileşenlerinin özellikleri, yara kızarıklığı ve şişmenin azaltılmasını takip ederek ve ayrıca pigment giderme etkisi melanin sentezi kapasitesindeki azalma ölçülerek in vitro olarak değerlendirilmiştir.

- Yağ üretiminde azalma: Yağ bezlerinin salgı aktivitesini yavaşlatır.

- Bakteri artışının kontrolü: Tıkanmış pilosebasöz kanallarını enfekte edebilen cilt florasını oluşturan kalıntıların büyümesini ve üremesini engeller.

- Daha az kızarıklık ve epidermal şişlik: Sivilce patlamalrının iltihaplanma sürecinin yoğunluğunu azaltır ve yatıştırır.

- Sivilce sonrası hiperpigmentasyonun aydınlatılması: Sivilce patlamalarından sonra cildin hiperpigmente bölgelerinin görünümünü iyileştirir.

Tedavi sonuçları

Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
2 haftalık tedavi sonrasında lezyon sayısında azalma
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
6 haftalık tedavi sonrasında lezyon sayısında azalma
PROFESYONEL BAKIM
KLİNİK TEDAVİ

Klinik tedavi, acnelan paketinde yer alan ürünlerin uygulanmasını içerir. Uzman tavsiyesine ve tedavi edilen cildin hassasiyetine ve iyileşme kapasitesine bağlı olarak 15 ila 21 gün aralıklarla 3 tedavi seansını gerçekleştirmek için gereken ürün miktarlarını içerir. Sağlık uzmanının onayına bağlı olarak yılda 2 tam klinik tedavi programı önerilir (programlar arasında en az 4-5 ay bırakılacak şekilde).

EVDE BAKIM
EVDE KORUMA

Sivilceye meyilli ve yağ salgılayan cildin etiyolojisi ve fiziksel ve duygusal etkisi göz önüne alındığında tedavi boyunca gösterilecek kararlılık son derece önemlidir. Evde bakım ürünleri serisi, yoğun klinik tedavinin etkilerini korumanın uygun ve etkili bir yolu olarak özel olarak tasarlanmıştır.

- Arındırıcı köpük ile temizlik ve arındırma.

- acne one kremi ile tedavi.

- Kusur kontrolü ile bölgesel tedavi.

- pure renewing mask ile yoğun tedavi.

Cilt tipi karma and yağlı.
Uygulama alanı yüz.
Sorun yağlı cilt ve sivilce.

tedavi bilgisi

Acne vulgaris, aşırı androjenin neden olduğu yaygın ve kronik bir cilt durumudur. Klinik olarak komedonlar (siyah nokta), papüller, püstüller, nodüller, yara izleri ve hiperpigmentasyonlar gibi çeşitli lezyon tiplerini içeren polimorfik cilt durumu ile kendini gösterir. Sivilce, sosyal stresi artırıp sonuç olarak bu rahatsızlıktan etkilenen kişilerin yaşam kalitesini düşürerek sosyal etkilere de sahip olabilir.