üretici olmanın değeri

Formüllerimizi sürekli mükemmelleştirmeyi amaçlayan Ar-Ge

mesoestetic Pharma Group'ta tüm ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz. Bu bizim için çok önemli ve ürünlerin etkinliğini, kalitesini ve güvenliğini garanti etmemizi sağlıyor.

Biyoteknoloji Birimimiz tarafından desteklenen üç gelişim alanı, ürün imalatını mümkün kılıyor.

Kozmetikve nutrasötik alan

AAşağıdakiler gibi çok çeşitli topikal ürünlerin geliştirilmesinden sorumlu alan: Cilt temizliği, hazırlığı, önleme, tedavi ve tedavi sonrası durumlar için kremler, sütler, losyonlar, serumlar veya jeller. Ayrıca sıvı, kapsül veya saşe şeklinde ağızdan alınan ürünler de geliştirir.

Medikal cihaz alanı

Bu alanda geliştirilen medikal-estetik ekipmanlar ve intradermal medikal cihazlar yüz ve vücut tedavilerimizin etkilerini artırmayı amaçlayan en yeni teknolojileri içerir. mesoestetic Pharma Group, İspanya'daki estetik tıp alanında intradermal uygulamalı III. sınıf medikal cihaz üretimi yapan tek ilaç şirketidir ve bu birim tarafından geliştirilen tüm ürünler, kalite, güvenlik ve etkinlik standartlarına uygunluklarını gösteren ilgili CE işaretine sahiptir.

İlaç alanı

mesoestetic Pharma Group, depigmentasyon, yara izlerinin iyileşmesi, damarlanma veya dermatit dahil olmak üzere ciltle bağlantılı hastalıkların tedavisi için topikal ilaçlar geliştirme, üretme ve bunları satışa sunma kapasitesine sahiptir.

Biyoteknoloji, Gözleme Dayalı Kontrol ve Denetim

Bu birimler, hem in vitro hem de in vivo tekniklerini kullanarak kozmetik ürünlerimiz üzerinde güvenlik ve etkinlik testleri yapmak için birlikte çalışır. Biyoteknoloji Biriminin ana araştırma alanları depigmentasyon, yaşlanmayı geciktirme ve vücudu yeniden şekillendirmedir. Gözleme Dayalı Kontrol ve Denetim Medikal Birimi, Dermatoloji ve Estetik Tıp alanında tanınmış uluslararası uzmanlardan oluşan bir ekipten sorumludur.

Kalite, işimizin temel bir parçası ve hem resmi belgelendirmenin hem de katı şirket içi kriterlere uyumun önemli olduğunu düşünüyoruz.

Şirket içi kalite kriterlerimiz, üretim süreçlerimizin her ayrıntısını kontrol ettiğimiz ve gözlemlediğimiz anlamına geliyor. Örneğin kozmetik ürün serimizi, medikal ürün serilerimizle aynı kontrol gerekliliklerine uyarak üretiyoruz. Ayrıca tesiste kullanılan enjeksiyon suyunu kendimiz arıtarak kendi kendine yeterli olmaya karar verdi

Agencia Española de Medicamentos y Productos Sanitarios tarafından ruhsat verilen tüm tesislerimiz, Avrupa iyi üretim uygulamaları (GMP) ilkelerine uygundur. Şirket ayrıca gerçekleştirilen faaliyetlerin her biri için kalite yönetim sistemleri sertifikasına sahiptir: ISO 9001:2015, ISO 22716:2007 ve ISO 13485:2016.