age element®

age element®

ANTIAGING SOLUTIONS

epigenetik: yaş almanın güzelliğini keşfedin

Epigenetik etkinliği patentli profesyonel ve evde tedavi.

Cilt yaşlanması, cilt görünümünde ve dokusundaki bir dizi değişim sonucunda ortaya çıkan kademeli bir süreçtir.
Temel görünür belirtileri birbirinden bağımsız olarak kendini gösterir. Genetik, yaşam tarzı ve çevresel faktörlere bağlıdır. Yaşam tarzı ve çevresel faktörler, cilt yaşlanmasının ana nedeni haline gelen epigenetik belirteçlerin aktivasyonunu teşvik eder.

mesoestetic®'te, cilt yaşlanmasından sorumlu epigenetik belirtiler üzerine etki eden, böylece cildin yaşlanma belirtilerine karşı koyan ve yaşamın her aşamasında güzelliği artıran yaşlanma karşıtı çözümler geliştiriyoruz.

DAHA FAZLASINI GÖR

DAHA AZINI GÖR

patentli etkinlik

temel yaşlanma belirteçleri üzerinde etki eden yaşlanma karşıtı epigenetik etkinliğe sahip formüller.

kapsamlı protokol

sonuçları en üst seviyeye çıkarmak için özel ev çözümleriylebirlikte hprofesyonel tedaviyi tiçeren kapsamlı yaşlanma karşıtı tedavi.

syneformüller arasındaki sinerji

tamamen kişiselleştirilmiş yaşlanma karşıtı tedaviye ulaşmayı amaçlayan birleştirilebilir çözümler.

kanıtlanmış etkinlik

in vitro ve in vivo sonuçlar, yaşlanma karşıtı etkinliğini onaylar.

Yaşlanmayla ilgili temel endişeniz ne?

mesoestetic® , yaşlanmayla ilgili temel endişeleri inceledikten sonra her yaşlanma belirtisini yoğun bir şekilde tedavi eden çözüm serisi geliştirdi.

Yaşlanma karşıtı tedaviyi, kişinin ihtiyacına uygun hale getirmeyi, genel görünümü iyileştirmeyi ve her aşamada güzelliği artırmayı amaçlayan birleştirilebilir formüller.

age element® ürünleri

cildiniz için medikal kozmetik

age
element® nelerden oluşur?

age element®, her hastanın ihtiyaçlarına uygun hale getirilmiş profesyonel kabin tedavisi ile evde tedaviyi birleştiren epigenetiğe dayalı topikal bir yaşlanma karşıtı tedavidir.

*Tedavinin olması gerektiği gibi, etkin ve güvenli şekilde gerçekleştirildiğinden emin olmak için yetkili bir merkezde ve bir uzman takibinde yapılması gerekir.

age element® sonuçları

Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi

SSS age element®

Tedavimi nasıl kişiselleştirebilirim?

Yaşlanma birçok faktöre bağlı bir süreçtir ve yaşlanma belirtileri birbirinden bağımsız olarak ortaya çıkar.

Göz çevrenize yüzün geri kalanından ayrı olarak bakım yapın. Bu bölgenin ihtiyaçlarını dikkate alarak yapılan bir bakım dinlenmiş ve canlı bir bakışa sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Soruna göre iki age element® konsantresini birleştirin. İki age element® konsantresinden birkaç damla karıştırarak bunları aynı uygulamada bir araya getirebilirsiniz; veya birini sabah, diğerini akşam rutininizde uygulayabilirsiniz.

Temel sorununuza en uygun bakım kremini kullanın. Yaşlanmayla ilgili temel sorununuzun tedavisini güçlendirerek yaşlanma karşıtı rutininizi tamamlayın.

Bağlantılı profesyonel tedaviyi görmeden age element®'i evde kullanabilir miyim?

age element® yaşlanma karşıtı çözümleri, yaşlanmanın temel belirtilerini tedavi etmek için geliştirilmiştir ve bağlantılı profesyonel tedaviyi uygulamak zorunlu değildir. Kabin içi tedavi ve buna bağlı age element® evde bakım takibi kombinasyonu, tedavi sonuçlarını en üst seviyeye çıkarır ve formüllerin etkinliğini artırır.

Formüller parfümlü mü?

age element® konsantreleri, formül kombinasyonunu desteklemek için parfüm içermez.

age element® göz çevresi ürünleri, perioküler alanda en üst düzey toleransı sağlamak için parfüm içermez.

age element® kremleri, evde bakım rutininin her anını benzersiz ve duyusal bir deneyime dönüştüren hoş ve farklı parfümler içerir.

age element® kremlerinde SPF var mı?

mesoestetic® olarak, belirli bir sorunu tedavi etmek için bu belirtiyi oluşturan bileşenlerin %100'ünü tahsis ederek, ihtiyaca dayalı ürünler geliştirmeyi destekliyoruz. Güneş korumasında maksimum etkinliğe ulaşmak için güneş koruması için özel formüle edilmiş ürün kullanılması gerekir.

Bu nedenle age element® yaşlanma karşıtı rutininden sonra, sizi güneşten ve ciltteki foto yaşlanmadan koruyacak mesoprotech® serisinden güneş koruyucu faktörlü krem uygulamanızı öneririz.

Ürünler yağlı veya sivilceye meyilli ciltler için uygun mu?

age element® konsantreleri, yağlı veya sivilceye meyilli ciltler için uygundur ancak tedavi kremi olarak bu tip ciltlerin tedavisi için özel olarak belirtilen çözümlerin kullanılmasını tavsiye ederiz.

başvuru merkezinizi bulun

Nereden bilgi alabilirim veya tedavi olabilirim?

centros