ÖDEME VE TESLİMAT

Web sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan ilgili tutar çekilecektir.

Kredi kartı ile vereceğiniz siparişlerinizde banka onayı alındıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlanmaktadır. Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri size ulaştırmak üzere en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Ortalama kargo teslim süresi 3-7 iş günüdür. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra teslimat bulunduğunuz bölgeye göre ortalama 3-5 iş günü içerisinde yapılmaktadır.

Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Lütfen dikkat ediniz! Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise en kısa zamanda durumu [[email protected]] mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde en kısa zamanda ilgili çalışmalara başlayacağız. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.