dermamelan®

dermamelan®

PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

dermamelan® tedavisi: Eşsiz ve yenilikçi formülü mevcut lekeleri güvenli ve etkili bir şekilde çıkarır.

depigmentasyonda uzman

mesoestetic® olarak depigmentasyonda uzmanız. Bu alanda 30 yılı aşkın araştırma ve dünya çapında binlerce hastanın deneyimi bizi referans alınan şirket halne getiriyor.

iki patent ile desteklenen inovasyon.

Bilgi birikimimiz ve bu gelişmede yeni teknolojilerin kullanımı, dermamelan®'ın benzersizliğini onaylayan iki yeni patent sunmamızı sağladı..

mükemmel klinik sonuçlar

Her tür leke üzerinde test edilmiş olan dermamelan®, tüm cilt lekesi türlerinde yüksek etkinlik ve güvenlik sergiledi.

yüksek hasta memnuniyeti

İlk haftalardan itibaren gözle görülür sonuçlar veren ve uzun vadede ton eşitliğini ve kalitesini koruyan kademeli ilerleyen bir tedavi.

dermamelan® tedavisi uygulamaları ve klinik vakalar

Hastalarımızın aldığı sonuçlar, etkinliğinin en iyi kanıtıdır.

Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
Sonrasi
Öncesi Öncesi
Sonrasi
img dermamelan

dermamelan® tedavisi nedir ve nasıl etki eder?

dermamelan®, ciltte pigment birikimi ve problemin kaynağı üzerinde etki göstererek lekeleri etkili ve kademeli şekilde ortadan kaldıran, kapsamlı ve uzun süreli sonuçlar veren bir medikal pigment giderici yöntemdir.

Tedavi birinci klinik seansından ve 4 ay süren ev tedavisinden oluşur.

klinik aşaması. Uygun teşhisin konulmasının ardından tedavi, klinikte ilk seansla başlar. Uzman, yoğun depigmentasyon etkisine sahip iki maskeyi uygular.

ev aşaması. Ev talimatlarını izleyerek tedaviye devam edin. Sürekli depigmentasyon etkisi ve aşırı pigment üretimini uzun süre düzenleyen 4 aylık tamamlayıcı kozmetik ürünlerin uygulanmasından oluşur.

*Tedavinin olması gerektiği gibi, etkin ve güvenli şekilde gerçekleştirildiğinden emin olmak için yetkili bir merkezde ve bir uzman takibinde yapılması gerekir.

ellipse

cilt lekeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Cilt lekeleri özellikle kadınlarda çok yaygın görülen bir sorundur. Ciltte düzensiz şekilde biriken aşırı pigment veya melanin üretiminin neden olduğu koyulaşmalar meydana gelir. Bu aşırı üretim, fazla pigmente yol açan belirli hücresel mekanizmaların değişmesinden kaynaklanır.

Kaynağına ve ciltteki dağılımlarına göre farklı leke türleri vardır. En önemlisi güneş ışınlarına karşı korunmamak olan birkaç tetikleyici faktör nedeniyle ortaya çıkabilir. Genetik yatkınlık, inflamatuar durumlar, hormonal değişiklikler ve bazı ışığa duyarlı ilaçlar (ağızdan alınan doğum kontrol hapları, anti-inflamatuar ilaçlar, antibiyotikler vb.) gibi başka faktörler de söz konusudur.

Karmaşık bir problemdir ve bu lekeler çoğu durumda birçok medikal-estetik tedaviye dirençlidir. Etkili ve uzun süreli bir sonuç almak ve yeniden ortaya çıkmasını önlemek için, sadece görünür koyulaşmalara neden olan hiperpigmentasyonu tedavi etmek için değil, aynı zamanda aşırı melanin üretimini durdurmak amacıyla durumun hücresel kaynağını tedavi etmek için de çalışmalı ve böylece lekelerin tekrar ortaya çıkmasını önlemeliyiz.

tüm ürünler
 • dermamelan® pigment giderici medikal tedavi

  Dünyanın en iyi tıbbi depigmentasyon tedavisi. Eşsiz ve yenilikçi formülü, mevcut lekeleri güvenli ve etkili bir şekilde yok eder ve yeniden ortaya çıkmalarını önleyerek uzun süreli sonuç için kontrol altında tutar.

  dermamelan®

  pigment giderici medikal tedavi

  PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS

  Uygulama alanı yüz
  Cilt tipi tümü
  format
  Ürün gör
 • dermamelan® treatment

  dermamelan treatment, ana etkisi yüzde yer alan melanoza bağlı cilt pigmentasyon kusurlarının azaltılması ve kontrolü olan bir evde uygulama kremidir. 

  dermamelan®

  treatment

  PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

  Uygulama alanı yüz
  Cilt tipi tümü
  format 30 g
  Ürün gör

SSS'lar dermamelan®

Bu tedavinin bana uygun olup olmadığını nasıl anlarım?

dermamelan® kullanımının sizin için uygun olup olmadığını muayene sırasında seçtiğiniz sağlık uzmanı ile görüşülebilirsiniz

Tamamen ağrısız bir tedavi mi?

Cildin kademeli ve kontrollü şekilde tamamen yenilendiği bir işlemdir. İlk aşamada ve klinikte tedaviden sonra cilt kızarır ve yanma hissedebilirsiniz ancak bunlar hafif reaksiyonlardır ve 24-48 saat sonra kaybolur. Ev aşamasında hafif pullanma olması normaldir ve bazen biraz hassasiyet hissedilebilir. Bu belirtiler, uzmanınızın önerdiği ev ürünlerinin uygulanması ile ortadan kalkar.

Günlük aktivitelerimle uyumlu bir tedavi mi?

dermamelan® invaziv olmayan topikal bir tedavidir ve bu nedenle normal yaşamınıza devam etmenizi engellemez. Ancak günlük evde bakım rutininin sürdürülmesi ve olabildiğince güneşe maruz kalmaktan uzak durulması hayati önem taşır.

Lekeler tamamen ve sonsuza kadar kaybolacak mı?

Tedaviden sonra lekeler önemli ölçüde azalacaktır ancak lekenin olduğu yerde her zaman yeniden ortaya çıkma eğilimi olacaktır. Evde bakım rutininizi takip etmek ve yeniden pigmentlenmeyi önleyen özel güneş koruyucuyu sürekli kullanmak çok önemlidir. Cilt uzmanınız sizin için en iyi ürünler konusunda tavsiyede bulunabilir.

Tedavi için yılın en iyi zamanı nedir?

En iyi sonuçları elde edebilmek için tedavi sırasında doğrudan ve yoğun güneş ışınlarına maruz kalmaktan kaçınmak için en iyi zaman yaz mevsiminden sonrasıdır. Işınların kaçınılmaz olduğu bazı bölgelerde, doğrudan maruz kalınmaktan kaçınılması, şapka kullanılması ve uygun güneş koruyucunun uygulanması önerilir.

Diğer depigmentasyon tedavilerine göre avantajları nelerdir?

Lazer veya peeling gibi diğer tedaviler, ciltte biriken pigmenti ortadan kaldırarak lekeleri düzeltici etkiye sahiptir ancak lekelerin yeniden ortaya çıkmalarını engellemez. dermamelan® , çifte düzeltici etkisinin yanında sorunun kaynağını tedavi etmek ve tekrarlamayı önlemek için aşırı pigment üretimini kontrol altında tutmak için düzenleyici etkiye sahiptir.

dermamelan® yan etkileri nelerdir?

Doğru ve uzman gözetiminde kullanıldığında hiçbir yan etkisi olmaz. dermamelan® topikal bir tedavidir ve bu nedenle minimal invazivdir; günlük hayatınıza devam etmenizi engellemez. İlk aşama sırasında ve muayenehanedeki tedaviyi takiben cilt tahriş olabilir veya kızarıklık görünebilir. Bu tamamen normal ve beklenen bir durumdur ve birkaç gün içinde geçecektir. Ev aşaması sırasında uzmanın önerdiği evde kullanım ürünlerini uyguladığınızda kaybolacak hafif soyulma ve hassasiyet belirtileri sık görülen bir durumdur.

dermamelan® sonuçları ne zaman görülür?

En önemli değişiklik, maskenin muayenehanede uygulanmasından sonraki birkaç hafta içinde gerçekleşir. Cilt dokusunda iyileşme ve lekenin renginde azalma görülür. Bunun nedeni bu süre zarfında melaninin cildin dış katmanlarından kaldırılmasıdır. Ancak birikmiş melaninin ortadan kaldırılması yeterli olmadığı için 4 aylık tam tedaviye devam edilmelidir; melaninin aşırı üretimi düzenlenmelidir.

dermamelan®'ın içindeki bileşenler nelerdir?

Yeni dermamelan® formülü, hiperpigmentasyonun düzeltilmesi ve düzenlenmesinde maksimum etkinlik sağlamak için mesoestetic® tarafından geliştirilmiş iki özel patente sahip emsalsiz bir formüldür. En zorlu lekeleri tedavi ederken oldukça etkili ve kapsamlı etki gösterilmesini sağlar:

(Syn)pigmentarget: Pigment sentezini düzenleme sürecini kısıtlamak için birbirini destekleyen etki göstererek hareket eden 3 aktif bileşen içeren kompleks.

Melaphennone: Melanositte (melanin sentezinden sorumlu hücre) aşırı pigment üretimini azaltarak doğrudan etki eder.

cosmelan® ve dermamelan® arasındaki temel fark nedir?

Her ikisi de mükemmel sonuçlar veren depigmentasyon tedavileridir ancak cosmelan® estetik bir tedaviyken dermamelan®, doktor gözetimi ve takibini gerektiren bir tedavidir. Yeni dermamelan®, değiştirilmemiş formülündeki iyileştirme sayesinde, en şiddetli ve dirençli lekeleri tedavi ederken daha kapsamlı ve verimli bir etki sağlayan iki patente sahip yeni nesil bir tedavidir. Bu yenilik, 4 aylık tedaviden sonra sonuçlarla daha etkili ve uygun bir protokol sağlamıştır.

başvuru merkezinizi bulun

Nereden bilgi alabilirim veya tedavi olabilirim?

centros