medi̇kal çözümler

soluciones medicas

en etkili çözüm

Estetik jinekoloji alanında medikal-estetik uzmanlar, dermatologlar ve jinekologlar tarafından uygulanan bu tedaviler, yüzdeki endişe veren sorunları, vücut hatları ve mahrem bölgelerdeki değişikleri derinlemesine ve etkili şekilde önler ve düzeltir.

Hızlı iyileşme ve hastaneye yatış gerektirmeyen, minimal invaziv veya non-invaziv prosedürlerdir. mesoestetic®'te farklı çözümler sunuyoruz:

depigmentasyon

Her türlü cilt hiperpigmentasyonunu hasta için maksimum etkinlik, güvenlik ve memnuniyetle tedavi edebilmek için gerekli olan geniş depigmentasyon çözümlerini ve klinik bilgi ve protokolleri tıp uzmanlarının kullanımına sunuyoruz.

hyalüronik asit dolgusu

mesoestetic®, çok yönlü, dayanıklı ve klinik uygulamada güvenli, tamamen retiküle HA (hyalüronik asit) dermal dolgu serisini sunuyor.

peeling

mesopeel®, farklı cilt kusurlarının profesyonel tedavisi için geniş kimyasal peeling seçenekleri sunan bir seridir. Farklı doğal özellikli, pH ve aktif bileşenlere sahip kimyasal peeling ürünlerini birleştirmek ve farklı derinliklerde etki göstermek için eksiksiz bir seri.

intradermal

mesohyal®, temel yüz, saç ve vücut kusurlarıyla mücadele etmek ve bunlara karşı koymak için CE 13 işaretli, intradermal taşımalı (Sınıf III) en geniş çözüm serisidir.

sivilce

Sivilceye meyilli ve seboreik ciltlerin kontrolü için geliştirilmiş çözümleri kapsayan acnelan yöntemi, ev ürün serisi ile güçlendirilen, muayenehanede yoğun tedaviden oluşur.

genital bölge

mesoestetic'te kadınlar için mahrem bölgenin işlevselliğini, konforunu ve görünümünü geri kazandırmak ve yaşam kalitesini iyileştirmek için geliştirilmiş estetik jinekoloji tedavileri sunuyoruz.

Sizi endişelendiren sorunları ve durumunuzu analiz edecek ve sizin için en uygun tedavileri önerecek güvenilir bir doktor bulmanız çok önemlidir.

başvuru merkezinizi bulun

Nereden bilgi alabilirim veya tedavi olabilirim?

centros