mesoestetic® partneri olun

PARTNER OLMAK İSTİYORUM!

35 yılı aşkın süredir medikal-kozmetik sektöründe faaliyet gösteriyor

Mesoestetic®'te en başından beri bariz bir görevimiz vardı: Maksimum etkinlik ve kaliteye sahip medikal-kozmetik tedavileri geliştirmek ve dünya çapında satışa sunmak.

Bugün dünya çapında referans bir markayız. 90'dan fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz ve büyümeye de devam ediyoruz. Bu nedenle her zaman değerlerimizi paylaşan ve yeni pazarlara açılma veya daha stratejik bölgeleri güçlendirme yolunda bize eşlik etmek isteyen partnerler arıyoruz.

Distribütör veya medikal - estetik merkezi olarak neden mesoestetic® ailesine katılmalısınız?

01. etkinlik

İlk seanslardan itibaren gözle görülür sonuçlar veren ürünlerimizin etkinliğinin, müşteri sadakati oluşturmanın, müşterilerimizin büyümesine ve rekabetçi gücüne katkıda bulunmanın temel argümanı olduğuna kesinlikle inanıyoruz.
Tüm tedaviler, sonuçları ve güvenliği garanti eden bilimsel çalışmalarla desteklenmektedir.

KATILMAK İSTİYORUM!
02. araştırma, geliştirme ve yenilik

Müşterilerimize en rekabetçi, yenilikçi tedavi uygulamalarını ve çözümlerini sunabilmek için her yıl en az %40 oranında kârı Ar-Ge çalışmalarına ayırıyoruz.

KATILMAK İSTİYORUM!
03. kusursuz ve farklı hizmet

İlaç laboratuvarı olarak ürünlerimiz en yükse kalite ve güvenlik standartlarını karşılar. Geniş kozmetik ürün yelpazemizi, medikal ürün grubuyla aynı sıkı kontrollar altında üretiyoruz.

KATILMAK İSTİYORUM!
04. müşteri odakl

üşterilerimiz bizim varlık sebebimizdir. Potansiyel müşterileri merkezinize yönlendirmek ve onlara hem fiziksel hem de dijital tanıtım ve görünürlük içerikleri sağlamak için her gün sizin için çalışıyoruz.

KATILMAK İSTİYORUM!
05. sürekli online ve yüz yüze eğitim

Eğitim verme ve bunların yaygınlaştırılmasını sağlama anlamında medikal-kozmetik alanına güçlü bir şekilde bağlıyız. Bu hizmetleri mesoestetic academy çatısı altında müşterilerimize hem online hem de yüz yüze sunuyoruz.

KATILMAK İSTİYORUM!

Bize ulaşın, satış ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Merkezinize mesoestetic®'i dahil etmenin ve bölgenizde ürünlerimiz için distribütör olmanın avantaj ve koşulları hakkında sizi bilgilendireceğiz.

BİZE ULAŞIN!