esteti̇k çözümler

soluciones esteticas

estetik kabininde bakım için

Estetik merkezlerinde uzman profesyoneller tarafından uygulanan bu tedaviler, her kişi için özel olarak şekilde uyarlanır.

Ürün topikal olarak (cilt üzerinde) uygulanır ve protokoller hazırlık, tedavi, bakım, önleme ve takip aşamalarını içerir.

Endişe yaratan farklı sorunları gidermek için geniş protokol seçeneklerimiz var

depigmentasyon
Lekeler ve hiperpigmentasyon

mesoestetic® olarak cilt depigmentasyonunda uzmanız. Bu alandaki liderliğimizi garanti eden konsolide ve tanınmış depigmentasyon çözümleri sunuyoruz.

yaşlanma karşıtı
cilt yaşlanması

mesoestetic® olarak, cildin yaşlanmasından sorumlu epigenetik göstergeler üzerinde etki eden ve böylece ciltteki yaşlanma belirtilerine karşı gelen ve yaşamın her aşamasında güzelliği artıran yaşlanma karşıtı çözümler geliştiriyoruz.

sivilce karşıtı
Yağlı cilt ve sivilce

Sivilceye meyilli ve seboreik ciltleri kontrol altına almak için geliştirilmiş tedaviler.

vücut
inceltici ve selülit önleyici

Bilimsel ilerleme, vücut hatlarındaki en karakteristik estetik değişikliklerine odaklanan bodyshock vücut serisinin tasarımının yapı taşını oluşturan ultra konsantre aktif bileşenler sayesinde vücut hatlarının yeniden şekillendirilmesini sağlıyor.

hassas ciltler
sakinleştirme ve yumuşatma

mesoestetic, cilt hassasiyeti ile ilgili tepkisel belirtileri sakinleştirmek ve yumuşatmak ve cilde rahatlık ve sağlığını geri kazandırmak için özel olarak geliştirilmiş bir dizi çözüm sunar.

yüz hijyeni
cleansing solutions

cleansing solutions, etkili temizlik sağlayan, pH ve cilt florasının dengesini destekleyen ve cildi ortam kirliliğine karşı koruyan postbiyotikli yeni nesil yüz temizleyicisidir.

saç dökülmesi
saç çözümleri

tricology, , saç dökülmesini durdurmak, saç büyümesini teşvik etmek ve güçlendirmek, saçın kalitesini ve miktarını artırmak, saça sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırmak için saç ve saç derisi üzerinde etkili olan onarıcı ve canlandırıcı etkiye sahip bir saç dökülmesine karşı tedavidir.

torbalar ve koyu halkalar
göz çevresi

Kırışıklıkları ve ifade çizgilerini, koyu halkaları ve torbaları önleyen ve iyileştiren göz çevresi için özel yaşlanma karşıtı tedavilerimiz hakkında bilgi edinin.

peeling
yüz peelingi

Kusurları azaltmak, dokuyu iyileştirmek ve cildin parlaklığını ve ışıltısını artırmak için cilt yenilenmesini sağlayan ve hızlandıran tedaviler.

nemlendirme
cilt kuruluğu

cilde tüm işlevselliğini, yumuşaklığını, esnekliğini ve sağlıklı ve parlak görünümunu geri kazandırmak için ideal nem seviyesini geri kazandırır.

Sizi endişelendiren sorunları ve durumunuzu analiz edecek ve sizin için en uygun tedavileri önerecek güvenilir bir uzman bulmanız çok önemlidir.

başvuru merkezinizi bulun

Nereden bilgi alabilirim veya tedavi olabilirim?

centros