aox ferulic

GLOBAL ANTIAGING SOLUTIONS

Oksitlenmeye bağlı hücre hasarını önleyen ve buna karşı savaşan yaşlanma karşıtı konsantre tedavi.
30 ml

Oksitlenmeye bağlı hücre hasarını önleyen ve buna karşı savaşan yaşlanma karşıtı konsantre tedavi. Fibroblastları korur ve kolajen lif sentezini iyileştirir. UVB, UVA, IR ve GÖRÜNÜR IŞIĞIN (HEV) neden olduğu oksitlenmeye karşı biyolojik kalkan. Cildin doğal antioksidan sistemini ve bariyer işlevini korur. Erken ve kronolojik yaşlanmayı önler.

askorbik asit

ferulik asit

protech-cell complex

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Temiz ve kuru cilde, tercihen sabahları ve normal bakım kremi veya güneş koruyucudan önce uygulayın. Yaş profiline bakılmaksızın güneş koruyucu veya yaşlanma karşıtı kremin etkisini tamamlamak amacıyla günlük uygulanması önerilir. Özellikle cilt yaşlanmasının önlenmesi ve doğrudan, uzun süreli veya yoğun güneş ışığına maruz kalma durumunda korumayı güçlendirmek için tavsiye edilir. Güneş ışınlarına karşı tam etkiyi sağlamak için sonrasında SPF50+ güneş koruyucu uygulanması önerilir.

Marka aox ferulic
Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi tümü
endikasyon Cildin yaşlanmasını ve ışık kaynaklı hasarı tetikleyen oksitlenmeye bağlı süreçlere karşı savunma mekanizmalarını güçlendirmek için tüm cilt tiplerinde tavsiye edilir. Kolajen ve elastin üretiminden sorumlu hücrelerin korunmasına yardımcı olur ve cilt yaşlanmasının gözle görülür belirtilerini önleme ve düzeltme kapasitesini artırmaya yardımcı olur.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ