melan tran3x
concentrate

PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

Koyu lekeleri gözle görülür şekilde azaltarak aşırı epidermal pigmentasyon üzerinde etkili olan yoğun pigment azaltıcı konsantre.
30 ml

melan tran3x, pigmentasyon kusurlarını düzeltmeye yardımcı traneksamik asit içeren en yeni pigment azaltma programıdır. Konsantre ile jel kremi bir araya getirir.

- melan tran3x concentrate. Koyu lekeleri gözle görülür şekilde azaltarak aşırı epidermal pigmentasyon üzerinde etkili olan yoğun pigment azaltıcı madde.
- melan tran3x gel cream. Daha eşit bir cilt tonu sağlamak için kademeli etki gösteren pigment azaltıcı krem. (Dahil değildir)

traneksamik asit

enzymacid complex

niasinamid

tyr control complex

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Topikal kullanım. Günlük olarak sabah ve akşam kullanın. Temiz, kuru ve çatlamamış cilde 3-4 damla melan tran3x concentrate uygulayın ve eşit olarak dağıtın. Ardından melan tran3x gel cream uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın. Durulamayın. Doğrudan güneşe maruz kalınması durumunda çok yüksek güneş koruyucu uygulayın ve melan tran3x concentrate kullanımını sadece geceyle sınırlandırın.

Marka melan tran3x
Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi tümü
endikasyon Pigmentasyon kusurlarını azaltmak için tasarlanmıştır. Tüm cilt tipleri için. Profesyonel pigment azaltma tedavilerinden sonra sonuçları artırmak ve korumak ve yeniden pigmentasyonu önlemek için uygundur.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ

Hoşunuza gidebilecek diğer ürünleri bulduk!

cildiniz için medikal kozmetik