ha densimatrix

MOISTURISING SOLUTIONS

Nemlendirme, yaşlanma karşıtı, dolgunlaştırıcı ve doygun etki sağlayan hyalüronik asit konsantresi. Nemlendirmeyi ve sululuğu artırmaya, su kaybını önlemeye ve erken yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. Kırışıklık, ince çizgiler, esneklik ve sıkılık kaybı gibi yaşlanmanın neden olduğu kusurların azaltılmasını ve düzeltilmesini sağlar. Tüm cilt tipleri için tavsiye edilir.
30 ml

Farklı seviyelerde nüfuz etmesi için hyaluronik asidi çeşitli moleküler yapılarda bir araya getiren yoğun konsantre. Yaşlanma karşıtı, dolgunlaştırıcı ve doygun etki sunar. Tüm cilt tipleri için.

ÇOK SEVİYELİ NEMLENDİRME: Uzun süreli derin nemlendirme için HA'nın (çapraz bağlı, yüksek, orta ve düşük) bir kombinasyonu olan ha densimatrix kompleksini içerir.

KORUYUCU ETKİ: Anti-hiyalüronidaz kompleksinin etkisi HA bozulmasından korur ve dış saldırıların neden olduğu etkiyi engeller.

SIKILAŞTIRICI VE YAŞLANMA KARŞITI ETKİ: Antiaging pro kompleksi, cilde sıkılık ve elastikiyet kazandırmak için kolajen ve elastin sentezini destekler.

hyalüronik asit

antiaging pro complex

anti-hyaluronidase complex

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Topikal kullanım. Cildi temizleyip kuruttuktan sonra üzerine 3-4 damla ha densimatrix uygulayın ve tamamen emilene kadar masaj yapın. Düzenli bakım kremi veya güneş koruyucudan önce uygulanmalıdır; ultra hafif dokusu, bu ürünü tüm tamamlayıcı tedavilerle uyumlu hale getirir. Durulamayın.

Marka ha densimatrix
Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi tümü
endikasyon Tüm cilt tipleri için günlük nemlendirme ve yaşlanma karşıtı tedavi. Nemlendirmeyi ve sululuğu artırmaya, su kaybını önlemeye ve erken yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. Kırışıklık, ince çizgiler, esneklik ve sıkılık kaybı gibi yaşlanmanın neden olduğu lekelerin azaltılmasını ve düzeltilmesini sağlar. Özellikle serbest veya çapraz bağlı hyalüronik asit enjeksiyonlarına dayalı medikal-estetik tedaviler sonrasında elde edilen sonuçları güçlendirmek ve daha uzun süre korumak için tavsiye edilir.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ