cosmelan®
home pack

PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

cosmelan® yöntemi ev kiti. cosmelan® profesyonel uygulamasının ev protokolünü takip etmek ve melanik kaynaklı lekelerin giderilmesi ve/veya azaltılması amacıyla pigment giderici işlemi tamamlamak için ürünleri içerir.
Paket

cosmelan® yöntemi ev kiti. cosmelan® profesyonel uygulamasının ev protokolünü takip etmek ve melanik kaynaklı lekelerin giderilmesi ve/veya azaltılması amacıyla pigment giderici işlemi tamamlamak için ürünleri içerir. Lekeleri sürekli olarak azaltır ve aşırı melanin üretimini düzenleyerek uzun vadede tekrar ortaya çıkmasını engeller. Kit şunları içerir:

- cosmelan 2: Melanoz kaynaklı lekeleri gidermek ve/veya azaltmak için yüz kremi.

- melan recovery: Sakinleştirici ve iyileştirici etkili balm.

- melan 130 pigment control: Çok yüksek güneş koruması ve renk.

Uygulama alanı yüz.
Marka cosmelan®
Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi tümü
endikasyon Melanoz kaynaklı lekelerin ortadan kaldırılması ve/veya azaltılması için cosmelan® estetik-profesyonel yönteminin pigment azaltma etkisinin tamamlaması için tavsiye edilir. Cilt lekeleri özellikle kadınlarda çok yaygın görülen bir sorundur. Ciltte düzensiz şekilde biriken aşırı pigment veya melanin üretiminin neden olduğu koyulaşmaları içerir. Hoş olmayan görünümleri ve olumsuz psikolojik ve duygusal etkileri nedeniyle önemli bir sorundur.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ

Hoşunuza gidebilecek diğer ürünleri bulduk!

cildiniz için medikal kozmetik