dermamelan® intimate
genital bölge depigmentasyon tedavisi

PIGMENT CONTROL INTIMATE SOLUTIONS

Dış genital bölge, iç uyluk ve kasıkta hiperpigmentasyonu iyileştirmek için kısa ve uzun vadeli sonuçlar veren düzeltici ve düzenleyici depigmentasyon yöntemi.
Paket

dermamelan® intimate, özellikle dış genital bölge, iç uyluklar ve kasık için tavsiye edilen bir medikal pigment giderme yöntemidir. Düzeltici ve düzenleyici çift etkislyle benzersiz bu ürün, kısa ve uzun vadede pigment kusurlarını hafifletir ve genital bölgede cilt kalitesini, dolgunluğunu ve görünümünü iyileştirir. Genital bölgede yüksek cilt toleransı. Online satılamaz ve klinik muayenede uygulanmalıdır. mesoestetic® merkezimizden bilgi alın.

azelaik asit

ferulik asit

fitik asit

kojik asit

laktik asit

salisilik asit

niasinamid

extracto de raíz de glycyrrhiza

azeloglicina

dermamelan® intimate yöntemi iki aşamalı protokolden oluşur: muayenehanede yoğun depigmentasyon ve ardından hiperpigmentasyonu düzenlemek için evde tedavi. muayenehane aşaması Yoğun depigmentasyon etkisi için muayenehanede peeling ve maske uygulamasından oluşur. Hasta, profesyonel tarafından belirtilen süre geçtikten sonra ürünü evde çıkarır. Tedavi rahatsızlık vermez ve ilerleyen günlerde normal yaşama devam edebilmek tamamen uygundur. Profesyonel tarafından belirtilen talimatları ve önerileri takip edin. ev aşaması Muayenehanedeki protokolün tamamlanmasından 48 saat sonra, profesyonel tarafından belirtilen talimatlar ve öneriler takip edilerek dermamelan intimate gel ürünü gece uygulanmalıdır. Kısa ve uzun vadeden istenen sonucu elde edebilmek için evde uygulama talimatlarının takip edilmesi çok önemlidir. dermamelan® intimate pack online olarak satılamaz. Evde uygulanamaz. Her zaman yetkili merkezde profesyonel gözetiminde uygulanmalıdır.
Cilt tipi tümü.
Uygulama alanı genital bölge.
Sorun lekeler ve hiperpigmentasyon.

tedavi bilgisi

Dış genital bölge, iç uyluk ve kasıkta cilt hiperpigmentasyonunu azaltmak için tavsiye edilir.