mesoprotech®
light water antiaging veil

PHOTOPROTECTION SOLUTIONS

Normal ve karma ciltler için SPF50+ ultra hafif yaşlanma karşıtı emülsiyon. Cilt üzerinde görünmez bir koruyucu tabaka oluşturan ferah ve anında emilen doku.
50 ml

Normal ve karma ciltler için SPF50+ çok yüksek faktörlü güneş koruyucu etkisi sunan ultra hafif yaşlanma karşıtı emülsiyon. Cilt üzerinde görünmez bir koruyucu tabaka oluşturan ferah ve anında emilen doku. Ciltteki yüksek kaliteli kolajen varlığını korur ve arttırır. Suya dayanıklı.

hyalüronik asit

collagen pro-47

mesoprotech® complex

organik silikon

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde üç kez.
Kullanım zamanı sabah, öğle and öğleden sonra.
Clock günde üç kez, sabah, öğle and öğleden sonra.

Tavsiye edilen miktarda ürünü (2 mg/cm2 cilt) güneşe çıkmadan yarım saat önce temiz ve kuru cilde uygulayın. Bu krem dozunun azaltılması, güneşten korunma düzeyini önemli ölçüde azaltır. Doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında ve özellikle havluyla kuruladıktan, yüzdükten veya terledikten sonra her iki saatte bir tekrar uygulayın. İşlemin koruma düzeyini ve etkinliğini korumak için uygulanmanın tekrarlanması hayati önem taşır. Doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında güneş gözlüğü ve şapka takın, güneş ışınlarının en yoğun olduğu öğle saatlerinden (11.00-16.00 arası) kaçının. Topikal kullanım. Kullanmadan önce çalkalayın.

Marka mesoprotech®
Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması koruma
Cilt tipi tümü
endikasyon Normal ve karma ciltler. Çok yüksek faktörlü güneş koruyucu etki sunan ultra hafif yaşlanma karşıtı emülsiyon. Bu ürün, doğal cilt nemini ve doku elastikiyeti ve sıkılığını artırmak ve korumak için düşük moleküler ağırlıklı hyalüronik asit içerir. Cilt üzerinde görünmez bir koruyucu tabaka oluşturan ferah ve anında emilen doku.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ