mesoprotech®
mineral matt antiaging fluid

PHOTOPROTECTION SOLUTIONS

Hassas, karma ve yağlı ciltler için SPF 50+ çok yüksek faktörlü güneş koruyucu sunan, hafif yaşlanma karşıtı emülsiyon, ciltte pudralı bir görünüm bırakır ve aşırı yağ ve parlaklığı emer.
50 ml

Hassas, karma ve yağlı ciltler için SPF 50+ çok yüksek faktörlü güneş koruyucu sunan, hafif yaşlanma karşıtı emülsiyon, ciltte pudralı bir görünüm bırakır ve aşırı yağ ve parlaklığı emdiği için yağlı ve sivilceye meyilli ciltler için uygundur. Suya dayanıklıdır ve komedojenik değildir.

collagen pro-47

mesoprotech® complex

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde üç kez.
Kullanım zamanı sabah, öğle and öğleden sonra.
Clock günde üç kez, sabah, öğle and öğleden sonra.

Tavsiye edilen miktarda ürünü (2 mg/cm2 cilt) güneşe çıkmadan yarım saat önce temiz ve kuru cilde uygulayın. Bu krem dozunun azaltılması, güneşten korunma düzeyini önemli ölçüde azaltır. Doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında ve özellikle havluyla kuruladıktan, yüzdükten veya terledikten sonra her iki saatte bir tekrar uygulayın. İşlemin koruma düzeyini ve etkinliğini korumak için uygulanmanın tekrarlanması hayati önem taşır. Doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında güneş gözlüğü ve şapka takın, güneş ışınlarının en yoğun olduğu öğle saatlerinden (11.00-16.00 arası) kaçının. Topikal kullanım. Kullanmadan önce çalkalayın.

Marka mesoprotech®
Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması koruma
Cilt tipi karma, yağlı, hassas
endikasyon Hassas, karma ve yağlı ciltler. Çok yüksek faktörlü güneş koruması sağlayan hafif yaşlanma karşıtı emülsiyon. Fiziksel filtrelere dayalı formülü, hassas ve hasarlı ciltler tarafından çok iyi tolere edilir. Dokusu ciltte pudralı bir görünüm bırakır ve aşırı yağ ve parlaklığı emdiği için yağlı ve sivilceye meyilli ciltler için uygundur. Komedojenik değildir.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ

Hoşunuza gidebilecek diğer ürünleri bulduk!

cildiniz için medikal kozmetik