purifying mousse

CLEANSING SOLUTIONS

Yağlı ve sivilceye meyilli ciltler için dengeleyici, kirlilik önleyici temizleyici yüz köpüğü.
150 ml

Dengeleyici, kirlilik önleyici temizleyici yüz köpüğü. Tıkanık gözeneklerin açılmasını iyileştirir ve kusurları önler. Yağlı ve sivilceye meyilli cilt.

ARINDIRICI, KERATOLİTİK, DÜZELTİCİ:

Klorheksidinin antiseptik etkisi, tıkanık gözeneklerin açılmasını sağlamak, dokuyu iyileştirmek ve cilt kusurlarını önlemek için salisilik asit ve laktik asit ile bir araya geliyor.

BİYODENGELEYİCİ ETKİ:

Bir bakterinin fermentasyonundan elde edilen post-biyotik aktif bir bileşen olan Lactobacillus Ferment, cildin bariyer işlevini optimum koşullarda güçlendirmek ve korumak için mikrobiyota dengesini arttırır. Her formül, dengeyi sağlayan ve cildi istenmeyen patojenik mikroorganizmalardan koruyan hafif asitli pH değerine sahiptir.

KİRLİLİK ÖNLEYİCİ ETKİ:

Biyoteknolojik bir aktif bileşen olan Urban D-tox, kirliliğin cilt üzerindeki etkileri üzerinde ikili etki sunar: Cilt yaşlanmasını hızlandırdığı bilinen partikül kirleticileri ortadan kaldırarak ve bununla birlikte oksidatif stresi azaltarak.

laktik asit

salisilik asit

klorheksidin

lactobacillus mayası

urban D-tox

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Aplicar sobre la piel húmeda y masajear suavemente. Aclarar con agua.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması hijyen
Cilt tipi yağlı
endikasyon Doğal ve bireysel çevre ve yaşam koşullarına bağlı olarak stratum corneum şunlara maruz kalır: Yağ, kir, ter, kirleticiler, bakteri/virüs/mantar, makyaj. Bu faktörler cilt dengesine doğrudan etkiler ve cilt üzeindeki aşağıdaki görünür sonuçları doğurur: Parlaklık kaybı, donuk renk, tıkanmış gözenekler, kusurlar (komedonlar), oksitlenme, erken yaşlanma ve düzensiz doku.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ

Hoşunuza gidebilecek diğer ürünleri bulduk!

cildiniz için medikal kozmetik