hydracream fusion

CLEANSING SOLUTIONS

Cildi besler ve nemlendirir, yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.
100 ml
₺1.680,00

Dengeleyici, kirlilik önleyici temizleyici yüz kremi yağı. Cildi besler ve nemlendirir, güzel bir pürüzsüzlük bırakır. Kuru ve hassas cilt.

BESLEYİCİ, LİPİT YENİLEYİCİ: Cilt ile uyumlu, herhangi bir yağlı kalıntı bırakmadan ciltte mükemmel emilen besin ve esneklik sağlayan bitkisel yağ skualen açısından zengin.

BİYODENGELEYİCİ ETKİ: Bir bakterinin fermentasyonundan elde edilen post-biyotik aktif bir bileşen olan Lactobacillus Ferment, cildin bariyer işlevini optimum koşullarda güçlendirmek ve korumak için mikrobiyota dengesini arttırır. Her formül, dengeyi sağlayan ve cildi istenmeyen patojenik mikroorganizmalardan koruyan hafif asitli pH değerine sahiptir.

KİRLİLİK ÖNLEYİCİ ETKİ: Biyoteknolojik bir aktif bileşen olan Urban D-tox, kirliliğin cilt üzerindeki etkileri üzerinde ikili etki sunar: Cilt yaşlanmasını hızlandırdığı bilinen partikül kirleticileri ortadan kaldırarak ve bununla birlikte oksidatif stresi azaltarak.

skualen

lactobacillus mayası

urban D-tox

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Distribuir uniformemente sobre la piel seca, dejar actuar unos segundos y masajear hasta que la textura se convierta en aceite. Aclarar con agua.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması hijyen
Cilt tipi kuru
endikasyon Etkili temizleme etkisi sunan, ciltte pH ve flora dengesini artıran ve cildi çevre kirliliğinden koruyan post biyotikli yeni nesil yüz hijyeni. Her cilt tipinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel dokular ve aktif bileşenler. En zorlu ciltlerin bakım uzmanları için geliştirilmiş bir seri.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ

Hoşunuza gidebilecek diğer ürünleri bulduk!

cildiniz için medikal kozmetik