fast skin repair

SENSITIVE SKIN SOLUTIONS

Hassas ve hassaslaştırılmış ciltler için yenileyici krem.
50 ml
₺3.350,00

Hassas ve hassaslaştırılmış ciltler için yenileyici krem. Epidermisin iyileşmesini destekler ve bariyer işlevini güçlendirerek konfor, esneklik ve yumuşaklığı geri kazandırır
 
YENİLEYİCİ: Pantenolün yenileyici etkisi, cildin iyileşmesini desteklemek ve tahriş, pullanma ve kızarıklığı önlemek için centella asiatica ve allantoin ile bir araya gelir.  
 
LİPİD TAZELEYİCİ VE NEMLENDİRİCİ: Skualen gibi yüksek lipid içeriğine sahip aktif bileşenler, hyalüronik asit ve üre gibi nemlendirici aktif bileşenlerle bir araya gelerek hidrolipidik katmanın dengesini geri kazandırır ve cildi çevresel stres faktörlerinden ve su kaybından korur. 
 
ANTİ-İNFLAMATUAR VE YATIŞTIRICI: Cilde konfor, esneklik ve yumuşaklık kazandırmak için inflamatuar tepkiyi yumuşatarak hareket eder. 
 
BİYO-DENGELEME: Bir prebiyotik olan asetil heptapeptid-4'ün varlığı, bariyer işlevini ve dolayısıyla cildin doğal savunma sistemini güçlendirmek için dengeli bir mikrobiyota ve faydalı bakterileri destekler 
 
ANTİOKSİDAN: Tretrapeptid-2, dış etkenlere günlük olarak maruz kalmanın getirdiği ana reaktif türlerin yarattığı oksidasyona karşı koruma sağlar. 

asetil tetrapeptid-2 (antioksidan)

asetil heptapeptid-4 (prebiyotik)

hyalüronik asit

allantoin

centella asiática

skualen

meyankökü astragalu özü

pantenol

urea

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez uygulayın.

Normalde kullandığınız konsantre sonrasında, temiz ve kuru cilde tamamen emilene kadar hafif masaj yaparak uygulayın.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi hassas, tümü
endikasyon Çevresel stres faktörlerinden (güneş, soğuk, rüzgar vb.) veya tıbbi-kozmetik tedavilerden etkilenen hassas veya hassaslaştırılmış ciltler için önerilir.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ