anti-stress mask

SENSITIVE SKIN SOLUTIONS

Kızarıklık ve hassasiyeti olan ciltleri rahatlatan ve yatıştıran yoğun maske.

100 ml

Kızarıklık ve hassasiyeti olan ciltleri rahatlatan ve yatıştıran yoğun maske.

YATIŞTIRICI, ANTİ-İNFLAMATUAR, KIZARIKLIK ÖNLEYİCİ: İnflamatuar durum, cilt hassasiyeti ve kızarıklık belirtileri üzerinde etkili olan Rhodosorus marinus ekstraktı ve safran çiçeği ile.
Aloe vera, papatya ve kadife çiçeğini bir araya getirerek yenileyici, yatıştırıcı ve pürüzsüzleştirici etki yaratan yatıştırıcı bir bitki kompleksi.

BİYODENGELEME: Bir bakterinin fermentasyonundan elde edilen post-biyotik aktif bir bileşen olan Lactobacillus Ferment, cildin bariyer işlevini optimum koşullarda güçlendirmek ve korumak için mikrobiyota dengesini arttırır.

KİRLİLİK ÖNLEYİCİ ETKİ: Biyoteknolojik bir aktif bileşen olan Urban D-tox, kirliliğin cilt üzerindeki etkileri üzerinde ikili etki sunar: Cilt yaşlanmasını hızlandırdığı bilinen partikül kirleticileri ortadan kaldırarak ve bununla birlikte oksidatif stresi azaltarak.

aloe vera

Rhodosorus marinus özü

safran çiçeği özü

urban D-tox

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı haftada iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock haftada iki kez, sabah and gece.

Aplicar sobre la piel limpia y seca una capa generosa de producto y dejar actuar durante 10-15’. Retirar el sobrante con una esponja o toallita humedecida.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi hassas
endikasyon

Şu özellikleri sayesinde hassas veya hasarlı ciltleri yatıştırmak, yeniden dengelemek ve rahatlatmak için tavsiye edilir: Hassasiyet, rahat hissedememe ve/veya kızarıklığa neden olabilen dış etkenler (güneş, epilasyon, tıraş, sürtünme...) veya uzman tedavileri (peeling, lazer...) sonrasında.

Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ