hydra-vital light

MOISTURISING SOLUTIONS

Yenileyici ve canlandırıcı nemlendirici jel krem. Kirlilik gibi dış etkenlere karşı korurken kısa ve uzun süreli nemlendirme sağlar. Anında ferahlama, yumuşaklık ve rahatlık hissi verir. Normal, karma ve yağlı cilt.

50 ml
₺3.470,00

Yenileyici ve canlandırıcı nemlendirici jel krem. Kirlilik gibi dış etkenlere karşı korurken kısa ve uzun süreli nemlendirme sağlar.

ANINDA VE UZUN SÜRELİ NEMLENDİRME: Yüksek ve orta moleküler ağırlığa sahip retikül HA'nın birleşimi, anında ve kalıcı sıvı yüklemesi sağlar, yüze anında parlaklık ve yumuşaklık vermenin yanı sıra sıvı kaybını önler.

KİRLİLİK ÖNLEYİCİ, ANTİOKSİDAN: Biyoteknoloji aktif maddesi olan Urban D-Tox, bir yandan kirletici taneciklerin cilde yapışmasını önleyen koruyucu bir tabaka oluştururken, diğer yandan cildi oksitlenmeye bağlı strese karşı korur.

BARİYER İŞLEVİ: Bariyer işlevini güçlendirmeye yardımcı olan ve transepidermal su kaybını önleyen moleküllerin oluşumunu uyaran bitki bazlı bir polisakkarit.

hyalüronik asit

urban D-tox

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Yüz, boyun ve dekolte bölgesine hafif masaj yaparak uygulayın. Cildi temizledikten ve tonikledikten sonra sabah ve akşam günlük kullanım.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi normal, karma, yağlı
endikasyon

Yüz, boyun ve dekolte bölgesi için günlük nemlendirici ve yaşlanma karşıtı bakım.

Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ