hydravital mask

MOISTURISING SOLUTIONS

Kuru ve su kaybetmiş ciltler için yoğun nemlendirici maske.
100 ml

Kuru ve su kaybetmiş ciltler için yoğun nemlendirici maske.

YOĞUN NEMLENDİRME: Hyalüronik asit ve Viola tricolor extract'ın bir araya gelmesi, anında yüksek kaliteli nemlendirme ve daha verimli ve homojen bir nemlendirme sağlar.

LIPID YENİLEYİCİ, BESLEYİCİ: Omega 3 ve 6 açısından zengin argan yağı, cildin konforu, dengesi ve savunması için gerekli lipidlerin geri kazanılmasına yardım eder.

YATIŞTIRICI: Pantenol (pro-vitamin B5) ciltte pullanma ve tahrişi önleyen, yenileyici, yatıştırıcı ve kızarıklık önleyici bir etki sağlar.

BİYODENGELEME: Bir bakterinin fermentasyonundan elde edilen post-biyotik aktif bir bileşen olan Lactobacillus Ferment, cildin bariyer işlevini optimum koşullarda güçlendirmek ve korumak için mikrobiyota dengesini arttırır.

KİRLİLİK ÖNLEYİCİ ETKİ: Biyoteknolojik bir aktif bileşen olan Urban D-tox, kirliliğin cilt üzerindeki etkileri üzerinde ikili etki sunar: Cilt yaşlanmasını hızlandırdığı bilinen partikül kirleticileri ortadan kaldırarak ve bununla birlikte oksidatif stresi azaltarak.

hyalüronik asit

pantenol

lactobacillus mayası

urban D-tox

argan Yağı

hercai menekşe özü

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı haftada iki kez and ara ara.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock haftada iki kez, ara ara, sabah and gece.

Aplicar sobre la piel limpia y seca una capa generosa de producto y dejar actuar durante 10-15’. Retirar el sobrante con una esponja o toallita humedecida.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi normal, kuru, hassas
endikasyon Kuru, sıvı kaybetmiş ve hatta donuk ve yorgun görünen ciltte, yüz, boyun ve dekolte bölgesini nemlendirmek, beslemek ve yeniden canlandırmak için önerilir.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ