hydra-vital factor k

MOISTURISING SOLUTIONS

Normal ve kuru ciltler için E vitamini içeren zengin nemlendirici ve besleyici krem. Hidrolipidik katmanı yeniden yapılandırmak için gereken besin ve nemi geri kazandırır ve erken yaşlanmadan sorumlu dış etkilere karşı koruma sağlar. Sonuç nemlendirilmiş, pürüzsüz, esnek ve korunmuş bir cilttir.
50 ml
₺4.310,00

Normal ve kuru ciltler için koruyucu etkiye sahip zengin, besleyici ve nemlendirici krem.

DERİN NEMLENDİRME: Hidrolipidik katmanın yenilenmesine ve güçlendirilmesine yardımcı olan ve gün boyunca nem seviyesini koruyan, amino asitler, üre, allantoin ve laktik asit gibi doğal nemlendirici faktöre çok benzer bir bileşime sahip ultra nemlendirici kompleks.

KORUYUCU ANTİOKSİDAN ETKİ: Alfa tokoferolün (E vitamini) varlığı, yaşlanmayı hızlandırmadan sorumlu olan serbest radikallerin oluşumundan cildi koruyan bir antioksidan etki gösterir.

laktik asit

allantoin

urea

E vitamini

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Sabah ve geceleri temiz yüz, boyun ve dekolte bölgesine ürün tamamen emilene kadar hafif dairesel masaj yaparak uygulayın.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi normal, kuru
endikasyon

Yüz, boyun ve dekolte bölgesini nemlendirir ve besler. Cildi ideal yumuşaklık ve esneklik koşullarında tutar. Antioksidan etkisi sayesinde serbest radikallere karşı korur ve cildin erken yaşlanmasını başarılı bir şekilde azaltır. Tüm cilt tipleri için uygundur

Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ