skin balance

SENSITIVE SKIN SOLUTIONS

Hassas ve hassaslaştırılmış ciltler için sakinleştirici etkili yoğun konsantre. Cildin savunma sistemlerini, mikrobiyotayı ve bariyer işlevini güçlendirir.
30 ml

Sakinleştirici etki ve yüksek cilt toleransına sahip konsantre. Hassas ve hassaslaştırılmış cilde bağlı, bölgesel kızarıklık, kaşıntı ve tahriş belirtilerini hafifletir. Dengeli mikrobiyotayı destekleyen ve cildin doğal savunma sistemini güçlendiren antioksidan ve yeniden dengeleyici maddelerle

SAKİNLEŞTİRİCİ ETKİ: Bitki bazlı aktif bileşenlerin bir araya gelmesi ve birbirini destekleyen etkisi sayesinde anında sakinleştirici etki sağlar ve kızarıklığı azaltır.

REJENERATİF ETKİ: Pantenol, aloe vera ekstraktı ve kalendula ile birlikte hücre yenilenme süreçlerini uyarır, cildi güçlendirir ve cildin bariyer işlevini destekler.

BİYODENGELEME: Prebiyotik içeriği, cildin doğal savunma sistemini güçlendirmek için dengeli mikrobiyota ve faydalı bakterilerin varlığını destekler

ANTİOKSİDAN: Tretrapeptid-2, dış etkenlere günlük olarak maruz kalmanın getirdiği ana reaktif türlerin yarattığı oksidasyona karşı koruma sağlar.

aloe vera

Rhodosorus marinus özü

safran çiçeği özü

pantenol

purpurea seed extract

Uygulama alanı yüz.
kullanım ve uygulama sıklığı günde iki kez.
Kullanım zamanı sabah and gece.
Clock günde iki kez, sabah and gece.

Her gün sabah ve gece. Yüzü temizledikten ve kuruttuktan sonra, her gün sabah ve gece normal bakım kreminizden önce 3-4 damla uygulayın ve tamamen emilene kadar hafif masaj yapın. Durulamayın.

Kategori evde
Yaş Tümü
Rutin aşaması tedavi
Cilt tipi hassas
endikasyon Özellikle bölgesel kızarıklık, tahriş, yanma ve kaşıntı gibi hassas ve hassaslaştırılmış ciltlere özgü reaktif belirtileri hafifletmek için uygundur.
Uygulama alanı yüz
Daha fazla gör

Gönderi

Tüm Teslimatlar (iş günü) *

İade ve değişimler

lütfen iade ve değişim sayfasını ziyaret edin

DAHA FAZLA BİLGİ